Modernizacja oświetlenia ogólnego i awaryjnego w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Kilara w Olkuszu -zamówienie podobne (uzupełniające).
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Olkuszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00312637
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00312637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-07 11:22
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-517cc3c0-0c51-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 6371412941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00312637 z dnia 2024-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ogólnego i awaryjnego w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Kilara w Olkuszu -zamówienie podobne (uzupełniające).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Olkuszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Francesco Nullo 6
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psmolkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/psmolkusz
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ogólnego i awaryjnego w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Kilara w Olkuszu -zamówienie podobne (uzupełniające).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-517cc3c0-0c51-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00312637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z rozdziałem 2 Specyfikacji Warunków Zamówienia na zadanie pn.: Modernizacja instalacji oświetlenia ogólnego i awaryjnego w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W Kilara w Olkuszu – etap I, Zamawiający przewidział udzielenie zamówienia z wolnej ręki, (w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego) dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia. Zakres przewidywanego zamówienia polegać będzie na powtórzeniu podobnych robót budowlanych i obejmować będzie przebudowę instalacji elektrycznej opisanej w projekcie technicznym jako etap II i III. .
Zamówienie podstawowe zostało udzielone dnia 01.08.2023r. w związku niniejsze zamówienie mieści się w ustawowym terminie.
Zamówienie zostanie udzielone na warunkach określonych we wzorze umowy dotyczącej zamówienia podstawowego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje modernizację instalacji oświetlenie ogólnego i awaryjnego w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Olkuszu - etap II i III - zgodnie z opisem w dokumentacji technicznej.
Sposób wykonania znajduje się w projekcie technicznym i STWIOR
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEMAR Sp.z o.o. sp. komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6282271999
7.3.4) Miejscowość: Zagórze
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-07-31| 2024-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |