Ubezpieczenie majątku oraz interesu majątkowego Gminy Ryczywół
Gmina Ryczywół
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00312667
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-07 11:28
- Lokalizacja
- Ryczywół, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6060075039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczeniowe
Wykonawcy
2 przyznane
GENERALI TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
17 369 PLNGenerali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna oddział w OlsztyniePoznań, PL
17 369 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.