Dostawa rękawiczek medycznych

PŁOCKI ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00313165
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-07 13:29
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7742824705
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rękawice jednorazowe

Wykonawcy

4 przyznane

ABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
686,88 PLN
ABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
48 157,2 PLN
ABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
30 013,2 PLN
ABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
30 013,2 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.