Utrzymanie zieleni drogowej w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Białostockiego – wycinka drzew i krzaków w roku 2024 z podziałem na 3 części
Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00314167
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-08 10:11
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9661579415
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów
Wykonawcy
3 przyznane
KRZYSZTOF HORBACzarna Wieś Kościelna, PL
25 000 PLNSUCCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKleosin, PL
25 000 PLNKRZYSZTOF WOJCIECHOWSKIMichałowo, PL
25 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.