Świadczenie usługi terapii logopedycznej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach realizacji Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00314175
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-08 10:12
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882238811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
9 przyznanych
Justyna GajewskaRumia, PL
12 750 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
13 200 PLNJustyna GajewskaRumia, PL
13 050 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
12 750 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
13 200 PLNJustyna GajewskaRumia, PL
12 450 PLNPaula JanaszkiewiczPołchowo, TF
13 050 PLNJustyna GajewskaRumia, PL
13 200 PLNJustyna GajewskaRumia, PL
13 050 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.