REMONT BUDYNKU NADLEŚNICTWA ŁUKÓW.

Nadleśnictwo Łuków.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00314474
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00314474/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-08 11:24
Lokalizacja
Ławki, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b4b9bcc-dbd9-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
8250004285
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00314474 z dnia 2024-05-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT BUDYNKU NADLEŚNICTWA ŁUKÓW.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Łuków.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012567186

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ławki 56

1.5.2.) Miejscowość: Ławki

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lukow@warszawa.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lukow.warszawa.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b4b9bcc-dbd9-11ee-8305-7e4937eb936d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT BUDYNKU NADLEŚNICTWA ŁUKÓW.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b4b9bcc-dbd9-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00314474

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00510155/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie prac remontowych w budynku administracyjnym Nadleśnictwa Łuków w Ławkach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont budynku biurowego Nadleśnictwa Łuków.
W zakresie robót budowlanych, wykonane zostaną:
1. Stolarka drzwiowa.
2. Korytarze.
3. Łazienki.
4. Pomieszczenia socjalne.
5. Biura.
6. Sala konferencyjna.
W zakresie robót sanitarnych wykonane zostaną:
1. Roboty demontażowe.
2. Instalacja centralnego ogrzewania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 307 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. „Prawo zamówień publicznych” (tekst jednolity – Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), Nadleśnictwo Łuków w związku z brakiem wyboru najkorzystniejszej oferty przed upływem terminu związania ofertą, określonego w dokumencie zamówienia, w dniu 22.04.2024 r. zwróciło się do wykonawców, którzy złożyli oferty tj.:
1. Firmy ACORDI Dominik Ziobro, ul. Budziwojska 36, 35-317 Rzeszów,
2. Firmy FBR Kazana, Adrian Kazana, Stanin 157B, 21-422 Stanin,
3. Firmy Usługi Budowlane, Burdach Zbigniew, ul. Pogodna 3, 21-400 Łuków,
o złożenie w terminie do 25.04.2024 roku pisemnego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przedłużenie terminu związania ofertą do 20.05.2024 roku, wraz z przedłużeniem okresu ważności wadium.
Żaden z wykonawców nie złożył pisemnego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp zamawiający odrzuca oferty, jeżeli wykonawcy nie wyrazili pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
Na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeśli wszystkie złożone oferty podległy odrzuceniu.
2024-05-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane