Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Piski
Gmina Czerwin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00314632
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00314632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-08 11:56
- Lokalizacja
- Czerwin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-447d1057-f557-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7582349619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00314632 z dnia 2024-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Piski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwin
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czerwin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tysiąclecia 1
1.5.2.) Miejscowość: Czerwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-407
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 761 45 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.czerwin.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Piski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-447d1057-f557-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00314632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00128365/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Piski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222494
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 281581,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Piski, gmina Czerwin na odcinku od km 0+000,00 do km 0+820,00
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez wykonawcę Drogi Mazowieckie Spółka z o.o., Spółka komandytowa, ul. Powstańców 15/8, 07-410 Ostrołęka wynosiła 537 780,60 zł. i przewyższyła o 237 780,60 zł kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia;| 2024-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |