Rozbudowa drogi gminnej nr 360904W Grala-Dąbrowizna – Wólka Kobyla wraz z uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej
Gmina Skórzec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00314937
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00314937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-08 13:02
- Lokalizacja
- Skórzec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b702a34e-e838-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 8212393379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00314937 z dnia 2024-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 360904W Grala-Dąbrowizna – Wólka Kobyla wraz z uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skórzec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Siedlecka 3
1.5.2.) Miejscowość: Skórzec
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-114
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminaskorzec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaskorzec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b702a34e-e838-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej nr 360904W Grala-Dąbrowizna – Wólka Kobyla wraz z uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b702a34e-e838-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00314937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048131/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa drogi gminnej nr 360906W Grala-Dąbrowizna - Wólka Kobyla wraz z uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00256489
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi gminnej nr 360904W Grala-Dąbrowizna – Wólka Kobyla wraz z uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej w ramach następujących zadań:
1) Zadanie nr 1 - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Grala-Dąbrowizna i Wólka Kobyla;
2) Zadanie nr 2 - Rozbudowa drogi gminnej nr 360904W Grala-Dąbrowizna – Wólka Kobyla (od km 0+000,00 do km 3+000,00).
Zadanie 1 obejmuje: budowę sieci kanalizacji sanitarnej ze studniami połączeniowymi i pompownią ścieków z kanałem tłocznym o średnicy 63 mm.
Zadanie 2 obejmuje: budowę jezdni dwukierunkowej o szer. 5,5 m, poboczy z kruszywa o szer. 0,75 m., ścieżki pieszo-rowerowej, zjazdów indywidualnych i publicznych; budowę kanału technologicznego; budowę linii kablowej wraz ze złączem kablowym oraz przyłączy kablowych ze złączami kablowymi niskiego napięcia nN.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dla zadania 1, 2 – dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. W przypadku rozbieżności pomiędzy Specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, a przedmiarami robót należy przyjąć, że wiążące są zapisy STWiORB
UWAGI:
- Zamawiający nie wymaga odtworzenia nawierzchni w ramach zadania nr 1. Roboty związane z odtworzeniem nawierzchni należy uwzględnić w wycenie dla zadania nr 2.
- Zakresem zamówienia dla zadania nr 2 objęte są roboty budowlane na odcinku od km 0+000,00 do km 3+000,00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego następujena podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, tj. cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył w budżecie kwotę 9.200.000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęło pięć ofert. Oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 10.412.508,41 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do takiego poziomu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10412508,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15242272,15 PLN
| 2024-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |