FRANCUSKA 70bc - Naprawa podestów wejściowych przed klatkami schodowymi, obmurowanie zejść do piwnic i schronów, remonty balkonów (balustrady i obróbki blacharskie)
ZBM - TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00315341
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00315341/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-08 14:16
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09b86ec3-f263-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 6262873436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00315341 z dnia 2024-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
FRANCUSKA 70bc - Naprawa podestów wejściowych przed klatkami schodowymi, obmurowanie zejść do piwnic i schronów, remonty balkonów (balustrady i obróbki blacharskie)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZBM - TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240681155
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 2A
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: postepowania@zbm-tbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zbm-tbs.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09b86ec3-f263-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
FRANCUSKA 70bc - Naprawa podestów wejściowych przed klatkami schodowymi, obmurowanie zejść do piwnic i schronów, remonty balkonów (balustrady i obróbki blacharskie)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09b86ec3-f263-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315341
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00270901/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 FRANCUSKA 70bc - Naprawa podestów wejściowych przed klatkami schodowymi, obmurowanie zejść do piwnic i schronów, remonty balkonów (balustrady i obróbki blacharskie)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00270991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A) Bytom , ul. FRANCUSKA 70B (m.15-28) oraz 70C C – budynek mieszkalny – REMONT WEJŚCIA DO BUDYNKU Z PODJAZDEM DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Przedmiotem zadania jest kompleksowe wykonanie robot budowlanych związanych z remontem dwóch wejść do klatek schodowych budynku wraz z remontem podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Remont należy przeprowadzić zgodnie z dokumentacją i w uzgodnieniu z Inwestorem. Prace remontowe wymagają zabezpieczenia terenu robót przed dostępem osób trzecich jak również wykonania wejścia tymczasowego. W zakresie remontu schodów i podestów przewidziano rozebranie okładzin z płytek, skucie podłoża betonowego oraz jego reprofilację. Wykonanie okładzin podestów, stopnic i podstopnic z płytek granitowych. Remont podjazdu dla osób niepełnosprawnych zostanie poprzedzony demontażem istniejącej balustrady (do odzysku) i kostki brukowej (do odzysku) oraz skuciem betonowego murku oporowego. Prace obejmują również wywóz i utylizację powstałych odpadów.
B) Bytom , ul. FRANCUSKA 70BC – budynek mieszkalny - WEJŚCIE DO SCHRONU
Przedmiotem zadania jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych mające na celu wykonanie naprawy schodów do schronu z demontażem istniejącej konstrukcji daszku i barierek ochronnych, które po wykonaniu koniecznych prac renowacyjnych należy ponownie zamontować. Prace remontowe wymagają zabezpieczenia terenu przed dostępem osób trzecich. Remont schodów związany będzie z rozebraniem murku z pustaków ceramicznych i odtworzeniem murku z betonu, zbrojonego prętami stalowymi 4x8mm. Zaplanowano, aby istniejącą konstrukcję ścian oraz schodów zejścia do schronu odkuć, powierzchniowo oczyścić oraz zabezpieczyć zbrojenie jednokomponentowym preparatem mineralnym, a następnie uzupełnić ubytki w betonie zaprawą tiksotropwą. Powierzchnie wyrównać zaprawą cementową. Powierzchnie zaplanowano zabezpieczyć impregnatem silikonowym o wysokim stopniu penetracji. Uporządkować teren budowy oraz usunąć powstały gruz.
C) Bytom , ul. FRANCUSKA 70BC – budynek mieszkalny – WYMIANA ZADASZENIA ZEJŚCIA DO PIWNICY
Przedmiotem zadania jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą zadaszenia zejścia do piwnicy. Należy zdemontować istniejące zadaszenie wraz z konstrukcją, rozebrać ścianki wykonać
nowe, zbrojone ławy i stopy fundamentowe wraz z obróbkami blacharskimi, zamontować nowe zadaszenie o konstrukcji stalowej pokryte blachodachówką, a także wykonać oświetlenie ledowe z czujnikiem ruchu. Uporządkować teren budowy oraz usunąć powstały gruz.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót określa Przedmiar robót oraz Specyfikacja Techniczna (STWIORB) dla ZADANIA Nr 2 A-C - Załącznik Nr 7.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
- na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń.Zgodnie z pismem z dnia 22-04-2024r. zamawiający działając na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy Pzp wezwał wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych, wymaganych w SWZ. Zamawiający wyznaczył termin złożenia podmiotowych środków dowodowych na dzień 29-04-2024r. do godz. 9:00. Wymagane dokumenty wraz z wyjaśnieniem opóźnienia Wykonawca przesłał/zamieścił na Platformie e-zamowienia o godzinie 12:09.
- na podstawie art. 255 ust.1 pkt2ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;
Oferta złożona przez Spółkę SPONSOR PLUS była jedyną ofertą złożoną w postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |