Remont kompleksu budynków biurowych w Nadleśnictwie Choczewo przy ul. Świerkowej 8
Nadleśnictwo Choczewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00315459
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00315459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-08 14:40
- Lokalizacja
- Choczewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d243d5f-eb6f-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 5880009584
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00315459 z dnia 2024-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kompleksu budynków biurowych w Nadleśnictwie Choczewo
przy ul. Świerkowej 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Choczewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036795
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świerkowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Choczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 572 26 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: choczewo@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://choczewo.gdansk.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_choczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kompleksu budynków biurowych w Nadleśnictwie Choczewoprzy ul. Świerkowej 8
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d243d5f-eb6f-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056386/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Malowanie elewacji budynku (siedziba Nadleśnictwa, budynek socjalny oraz garaże), remont schodów i nawierzchni tarasu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260923
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 209682,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont kompleksu budynków biurowych Nadleśnictwa Choczewo przy ul. Świerkowej 8 w Choczewie
2. Zakres robót obejmuje:
1) remont elewacji (uzupełnienie miejscowe ubytków, odgrzybienie , zmycie i malowanie farbą
fasadową hydrofobową) budynku biurowego, gospodarczo-socjalnego i garażowego,
2) Remont schodów wejściowych do budynku biurowego (rozbiórka i wykonanie nowych okładzin)
3) Remont wejścia bocznego do budynku biurowego ( odmalowanie elementów drewnianych i wykonanie nowych okładzin murków)
strona 3/21
4) Remont tarasów w budynku biurowym (wykonanie nawierzchni z drewna i dodatkowej izolacji tarasu nad sekretariatem)
5) Odprowadzenie wód opadowych z dachu budynku biurowego do planowanych studni chłonnych i wykonanie zbiornika na deszczówkę
6) Remont schodów wejściowych do budynku gospodarczo-socjalnego (miejscowe uzupełnienie braków okładzin kamiennych materiałem z rozbiórki schodów do budynku biurowego)
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna na którą składają się:
1) Opis przedmiotu zamówienia,
2) przedmiar robót (dokument pomocniczy),
3) specyfikacja techniczna wykonania i obioru robót,
stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji jakości (na wykonane roboty budowlane i wbudowane materiały) na okres co najmniej 36 miesięcy, licząc od dnia odbioru końcowego robót budowlanych albo od daty podpisania dokumentu potwierdzającego usunięcie wad stwierdzonych przy odbiorze końcowym, w sytuacji gdy Zamawiający odebrał Przedmiot Umowy z wadami. Okres rękojmi za wykonany przedmiot zamówienia jest równy okresowi gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia. Wykonawca może udzielić dłuższej gwarancji jeżeli chce uzyskać dodatkowe punkty z zakresu pozacenowych kryteriów oceny ofert.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262520-2 - Roboty murowe
03412000-1 - Drewno z drzew tropikalnych
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362358,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGO Maciej Goyke
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871577691
7.3.3) Ulica: Abrahama 3A
7.3.4) Miejscowość: Wierzchucino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-113
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243540,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |