Prace remontowo – konserwatorskie w zabytkowym budynku tzw. Małej Oficyny na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – etap II.

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00315539
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00315539/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-08 15:02
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-615d1a15-d242-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
7010794896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne specjalne roboty budowlaneBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznejRoboty renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MODANTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
3 983 970 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00315539 z dnia 2024-05-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo – konserwatorskie w zabytkowym budynku tzw. Małej Oficyny na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369111140

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Agrykola 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-460

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 50 60 024

1.5.8.) Numer faksu: +48 22 50 60 174

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lazienki-krolewskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/bip

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lazienki-krolewskie.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo – konserwatorskie w zabytkowym budynku tzw. Małej Oficyny na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-615d1a15-d242-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315539

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018214/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Prace remontowo – konserwatorskie w zabytkowym budynku tzw. Małej Oficyny na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – etap II.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00219665

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2024/PZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3706567,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowo – konserwatorskie w zabytkowym budynku tzw. Małej Oficyny na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – etap II. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie prac remontowo - konserwatorskich we wnętrzu budynku tj. m.in. izolację ścian fundamentowych wewnętrznych, izolację podłóg, remont poddasza, wykonanie podłóg, remont instalacji elektrycznych, teletechnicznych, wod-kan, c.o., wentylacji, klimatyzacji, prace konserwatorsko - wykończeniowe w budynku, odtworzenie i remont wybranych elementów wykończenia wnętrz, w tym przede wszystkim prace glazurnicze (w tym posadzki z gresu), biały montaż oraz instalacje zewnętrzne i zagospodarowanie terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3983970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4414470,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3983970,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Modanta sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010661965

7.3.3) Ulica: Targowa 67/12

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-729

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3983970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Przedmiot Umowy zostanie wykonany w terminie 8 miesięcy od daty zawarcia umowy nie później jednak niż do 15 grudnia 2024 r.
2024-05-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane