Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Nr projektu FEDS.08.01-IŻ.00-0032/23
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZELINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00315749
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-09 05:40
- Lokalizacja
- Strzelin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9141486966
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowegoUsługi szkół jazdy
Wykonawcy
6 przyznanych
OŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN ROBOCZYCH "SOMAR" S.C.Brzeg, PL
19 184 PLNDOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO ODDZIAŁ I WE WROCŁAWIUWrocław, PL
15 200 PLNCentrum Edukacji Zawodowej Angelika ĆwiertkaDzierżoniów, PL
32 900 PLNBARBARA LEŚKIEWICZ-RZESZUTEKKrosno, PL
19 800 PLNOŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN ROBOCZYCH "SOMAR" S.C.Brzeg, PL
12 784 PLNOŚRODEK SZKOLENIA OPERATORÓW MASZYN ROBOCZYCH "SOMAR" S.C.Brzeg, PL
19 184 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.