Poprawa infrastruktury obiektu stadionu LKS Tempo Stolarzowice
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316117
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00316117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-09 09:18
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23bd7801-f340-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00316117 z dnia 2024-05-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury obiektu stadionu LKS Tempo Stolarzowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bytom.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbytom.logintrade.net/zapytania_email,161473,8011069238060b571eca162c9bd6efdd.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury obiektu stadionu LKS Tempo Stolarzowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23bd7801-f340-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044682/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie torów łuczniczych i montaż blaszanych pomieszczeń gospodarczych w LKS "Tempo" w Bytomiu- realizacja w systemie zaprojektuj-wybuduj (budżet obywatelski)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00274014
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.1.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 82825,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac projektowych i robót budowlanych celem poprawy infrastruktury obiektu stadionu LKS Tempo Stolarzowice.
2. Przedmiotem zamówienia jest:
1) wykonanie dokumentacji technicznej tj. projektu budowlanego wraz
z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami dotyczącymi wykonania:
a) torów łuczniczych wraz z strzałochwytami,
b) zakupu i montażu piłkochwytów,
c) zakupu i montażu pomieszczeń gospodarczo magazynowych,
d) zakupu siatek do bramki piłkarskiej,
2) wykonanie robót budowlanych związanych z infrastrukturą jw. na terenie Klubu Sportowego LKS Tempo Stolarzowice w Bytomiu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, tj. Program Funkcjonalno-Użytkowy.
4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 6 do SWZ.
5. Wykonawca jest zobowiązany udzielić Zamawiającemu:
1) co najmniej 60 miesięcy gwarancji i rękojmi, liczonej od dnia odbioru końcowego robót budowlanych będących przedmiotem zamówienia na wykonane roboty i zastosowane materiały budowlane
Gwarancję i rękojmię na wykonane roboty i zastosowane materiały budowlane Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (Załącznik nr 2 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na wykonane roboty i zastosowane materiały budowlane, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz cz. XVIII pkt 2.2. SWZ)
2) co najmniej 36 miesięcy gwarancji i rękojmi, liczonej od dnia odbioru końcowego robót budowlanych będących przedmiotem zamówienia na pomieszczenia gospodarczo magazynowe
Gwarancję i rękojmie na pomieszczenia gospodarczo magazynowe Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (Załącznik nr 2 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi na pomieszczenia gospodarczo magazynowe, który stanowi kryterium oceny ofert „X3” (patrz cz. XVIII pkt 2.3. SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta Wykonawcy INFOPOLGAZ Marlena Handel-Szczerba jest jedyną ofertą złożoną w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu. Cena oferty wynosi 120 320,00 zł brutto i przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (101 874,91 zł brutto) o 18 445,09 zł. W związku z tym, iż postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp tj. w trybie podstawowym z możliwością negocjacji, podjęto decyzję o przeprowadzeniu negocjacji, w następstwie których zaproszono Wykonawcę jw. do złożenia oferty dodatkowej. W wyznaczonym terminie na składanie ofert dodatkowych tj. do dnia 06.05.2024 r. do godz. 09:00, wpłynęła oferta Wykonawcy INFOPOLGAZ Marlena Handel-Szczerba , który zaoferował Wykonanie zamówienia za wskazaną w ofercie pierwotną cenę tj. 120 320,00 zł. Tym samym oferta Wykonawcy zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększyć tej kwoty do oferty z najniższą ceną.W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2024-05-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |