Naprawa urządzeń i instalacji domofonowych w lokalach i budynkach gminnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach w zasobach OEB 1-6
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316152
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-09 09:25
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6342697680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych
Wykonawcy
6 przyznanych
MARIUSZ CZAJKOWSKISączów, PL
16 675,2 PLNMARIUSZ CZAJKOWSKISączów, PL
16 777,11 PLNMARIUSZ CZAJKOWSKISączów, PL
16 986,15 PLNMARIUSZ CZAJKOWSKISączów, PL
16 779,8 PLNMARIUSZ CZAJKOWSKISączów, PL
16 720,2 PLNMARIUSZ CZAJKOWSKISączów, PL
16 675,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.