Remont części budynku przy ul. Wilczyckiej 12 w m. Kiełczów
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316170
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00316170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-09 09:29
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d8f4a87-ccbc-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00316170 z dnia 2024-05-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części budynku przy ul. Wilczyckiej 12 w m. Kiełczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina@dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d8f4a87-ccbc-11ee-a3b5-e25d731b0da91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części budynku przy ul. Wilczyckiej 12 w m. Kiełczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d8f4a87-ccbc-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054019/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont części II piętra budynku przy ul. Wilczyckiej 12 w m. Kiełczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00206877
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2024.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie części budynku.
Zakres prac obejmuje m.in.:
1) Wymiana instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją wykonawczą,
2) Wymiana przyborów sanitarnych oraz remont istniejącej instalacji wod-kan,
3) Montaż separatora tłuszczu,
4) Wykonanie okładzin ceramicznych na ścianach,
5) Usunięcie lamperii
6) Przetarcie istniejących tynków z przygotowaniem do malowania,
7) Wymiana stolarki drzwiowej,
8) Roboty malarskie,
9) Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w dokumentacji projektowej (Załącznik nr 8 do SWZ) która zawiera:
a) Dokumentację wykonawczą instalacji elektrycznej,
b) Rysunki pomocnicze – branżowe,
STWiORB (Załącznik nr 9 do SWZ) oraz przedmiarze robót udostępnionym jako dokument pomocniczy (Załącznik nr 10 do SWZ).
3. Zgodnie z zapisami Projektu umowy §6 ust. 2 Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia do akceptacji przez Zamawiającego harmonogramu rzeczowo-finansowego dla całego przedmiotu umowy najpóźniej do 14 dni od dnia podpisania umowy. Harmonogram rzeczowo-finansowy powinien być opracowany zgodnie z załączonym do SWZ wzorem. Zamawiający dokona zatwierdzenia harmonogramu lub zgłosi uwagi do niego w ciągu 7 dni od daty otrzymania harmonogramu. W przypadku zgłoszenia uwag Wykonawca przekaże poprawiony harmonogram Zamawiającemu w ciągu 7 dni od daty ich zgłoszenia.
4. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej.
5. Wymagany przez Zamawiającego minimalny termin udzielenia gwarancji to 36 miesięcy.
6. Miejsce wykonywania przedmiotu zamówienia: Kiełczów, ul. Wilczycka 12, dz. nr ew. 310/11 obręb Kiełczów, gmina Długołęka
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108897,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194350,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108897,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ LIS ZAKŁAD DEKARSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020047210
7.3.3) Ulica: ul. Osiedle 9A
7.3.4) Miejscowość: Oleśnica
7.3.5) Kod pocztowy: 56-400
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108897,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |