Usługa polegająca na opracowaniu świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych i użytkowych będących w zasobie Miejskiego Zarządu Lokalami w Radomiu.
Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316235
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-09 09:40
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9482494240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
Wykonawcy
2 przyznane
DANIEL PIEDOZawiercie, PL
112 545 PLNDANIEL PIEDOZawiercie, PL
112 545 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.