Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57C w Rybniku
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316472
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00316472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-09 10:35
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ac8aa97-c99a-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 6423147363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00316472 z dnia 2024-05-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57C w Rybniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505550
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 42 94 865
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zgm.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgm.rybnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ac8aa97-c99a-11ee-a84d-d63fc4d19e651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57C w Rybniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ac8aa97-c99a-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002276/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57C w Rybniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00240171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.2120.0004.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9709497,52 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2208291,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57C w Rybniku.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1. Roboty ogólnobudowlane (izolacja cieplna):
1) przygotowanie zaplecza terenu robót,
2) zabezpieczenie terenu robót,
3) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
4) izolacja i ocieplenie ścian piwnic,
5) ocieplenie ścian zewnętrznych,
6) ocieplenie dachu.
2. Roboty towarzyszące:
1) remont kominów,
2) nadmurowanie attyk,
3) wymiana rynien i rur spustowych,
4) adaptacja pomieszczenia wymiennikowni (kotłownia) i korytarza,
5) remont klatek schodowych,
6) remont schodów zewnętrznych,
7) uporządkowanie terenu robót,
8) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek oraz materiałów po budowlanych.
3. Roboty instalacyjne:
1) instalacja gazowa:
a) wykonanie przebić i zamurowanie otworów w ścianach,
b) montaż tulei ochronnych,
c) wykonanie rurociągów stalowych o połączeniach spawanych,
2) instalacja centralnego ogrzewania:
a) wykonanie rurociągów ze stali nierdzewnej,
b) wykonanie rurociągów ze stali węglowej ocynkowanej,
c) wykonanie izolacji rurociągów otulinami,
d) montaż armatury i zaworów,
e) montaż grzejników,
f) próby i regulacja instalacji centralnego ogrzewania,
3) instalacja ciepłej wody użytkowej:
a) wykonanie rurociągów z rur PE-RT z wkładką aluminiową,
b) wykonanie izolacji rurociągów otulinami,
c) montaż elektrycznych pojemnościowych ogrzewaczy wody o pojemności 80 litrów,
d) biały montaż,
4) układ kotłowni:
a) montaż kotłów gazowych,
b) montaż naczyń wzbiorczych przeponowych,
c) montaż armatury i zaworów,
d) montaż przewodów powietrzno – spalinowych,
e) wykonanie studni betonowych do wody gorącej,
5) instalacja elektryczna wraz z osprzętem:
a) montaż opraw oświetleniowych,
b) montaż opraw oświetlenia awaryjnego,
c) montaż osprzętu elektroenergetycznego,
d) układanie przewodów elektroenergetycznych,
e) montaż tablic rozdzielczych,
f) wykonanie pomiarów natężenia oświetlenia,
g) wykonanie pomiarów instalacji.
4. Remont lokali mieszkalnych: a2, a5, a8, b2, b7:
1) roboty ogólnobudowlane:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty wykończeniowe, murarskie, tynkarskie,
c) roboty malarskie,
d) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
2) roboty instalacyjne:
a) instalacja wodociągowa i kanalizacyjna:
- roboty demontażowe,
- roboty montażowe,
- biały montaż,
b) instalacja elektryczna:
- demontaże,
- ułożenie przewodów w pomieszczeniach,
- montaż osprzętu elektroinstalacyjnego,
- montaż tablicy mieszkaniowej TM,
- montaż instalacji domofonowej,
- roboty uzupełniające,
- wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót stanowiące załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1669469,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3140698,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1669469,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Grzegorz Gąsior
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6420022224
7.3.3) Ulica: Mikołowska 113a
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-203
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1669469,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |