Poprawa infrastruktury stadionu przy ul. Stadionowej
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316578
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00316578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-09 10:55
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-078aeeb4-f8a2-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00316578 z dnia 2024-05-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury stadionu przy ul. Stadionowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-078aeeb4-f8a2-11ee-8d01-6607a228ef1b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury stadionu przy ul. Stadionowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-078aeeb4-f8a2-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019542/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Poprawa infrastruktury stadionu przy ul. Stadionowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00292004
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu, przyłącza wodociągowego, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz realizację robót budowlanych według opracowanej dokumentacji i warunkami uzyskanego pozwolenia dla zadania pn.: „Poprawa infrastruktury stadionu przy ul. Stadionowej” w Rzeszowie, w formule „zaprojektuj - wybuduj” na działkach nr: 1715, 1752, 1753/3 oraz 1754 – obręb 0222 RZESZÓW-PRZYBYSZÓWKA II.
Wielkość/Zakres
W ramach zadania planowane jest zaprojektowanie i wykonanie:
- 2 zadaszonych trybun po 50-52 miejsc każda - uzgodnić z Wojewódzkim Związkiem Piłki Nożnej,
- 1 wiaty drewnianej o wymiarach ok. 5x7 m,
- piłkochwytów wys. 4 m od strony południowo – zachodniej – ok 90 m,
- chodników i utwardzenia terenu – ok. 250 m2,
- zabezpieczenia skarpy od płd.-zach. części boiska wraz z robotami ziemnymi,
- przyłącza wodociągowego,
- nasadzeń drzew – 8 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w ww. postępowaniu wyznaczył termin składania ofert do dnia 08.05.2024 r. do godziny 10:00. Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp.| 2024-05-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |