Zakup systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na 5 salach podlegających modernizacji w sądach okręgu piotrkowskiego”, w podziale na 3 części
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316603
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-09 11:00
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7712335338
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo
Wykonawcy
3 przyznane
CGI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
109 470 PLNCGI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
109 470 PLNCGI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
328 410 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.