Remont elewacji w Miejskim Przedszkolu Nr 64 im. Janusza Korczaka w Katowicach
Miejskie Przedszkole nr 64
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316620
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00316620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-09 11:03
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e61f5de6-f63c-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 9542223675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00316620 z dnia 2024-05-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji w Miejskim Przedszkolu Nr 64 im. Janusza Korczaka w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedszkole nr 64
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270554597
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac pod Lipami 2
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-476
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 256 70 71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mp64@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mp64.katowice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji w Miejskim Przedszkolu Nr 64 im. Janusza Korczaka w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e61f5de6-f63c-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247991/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont elewacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00276893
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/209/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie elewacji zachodniej budynku zabytkowego Przedszkola, tj. zbicie a następnie wykonanie nowych tynków, wg systemu tynków renowacyjnych, remont elementów drewnianych, izolacja i naprawa naświetlaczy, renowacja elementów żeliwnych i krat okiennych, malowanie okiennic, wymiana parapetów zewnętrznych, remont kominów, wymiana instalacji odgromowej i uziomu, w szczególności:
odbicie tynków na elewacji i cokole,
gruntowanie powierzchni ceglanych elewacji obrzutką cementowa pod tynk,
ułożenie tynków mineralnych cementowo-wapiennych,
wykonanie szpachlówki,
zbrojenie tynków siatką,
szpachlowanie i gruntowanie,
malowanie farbą tynków,
usunięcie starej farby olejnej z elementów drewnianych,
przeszlifowanie mechaniczne i odpylenie elementów drewnianych,
gruntowanie elementów drewnianych,
szpachlowanie i szlifowanie powierzchni drewnianych,
malowanie farbą olejną,
impregnacja ochronna drewna,
malowanie, bejcowanie do stopnia niezapalności preparatem.
uzupełnienie ubytków posadzki doświetlaczy,
uszczelnienie posadzki,
ułożenie tynku,
wykonanie wylewki cementowej na posadzce.
opalanie farby olejnej elementów metalowych,
malowanie farbą olejną,
ręczne zeskrobanie farby olejnej z elementów metalowych,
oczyszczenie przez piaskowanie,
malowanie elementów metalowych wraz z przygotowaniem podłoża,
malowanie okiennic farba olejna,
wymiana parapetów zewnętrznych,
montaż odwodnienia,
odbicie tynków na kominach,
ułożenie tynków na kominach wraz z malowaniem,
utylizacja i wywóz materiału z rozbiórki.
wymiana instalacji odgromowej w rurze ochronnej pod tynkiem,
ułożenie bednarki.
Osiedle w rejestrze zabytków nr 1229/78.
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane, dostawy i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także dokumentacją projektową, decyzją o pozwoleniu na budowę i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji – decyzje uzyskane przez Zamawiającego zawarte są w załączniku Nr 9 do SWZ.
Uwaga: Dokumentacja projektowa opracowana jest na całość zadania inwestycyjnego. Niniejsze zamówienia dotyczy wyłącznie elewacji zachodniej. Nie dotyczy izolacji piwnic, elewacji południowej, wschodniej i północnej, które są zawarte w opracowaniu projektowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87263,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87263,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza BUDREM
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6410010550
7.3.3) Ulica: Katowicka 18
7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 41-710
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87263,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-07-18| 2024-05-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |