Remonty bieżące dróg o nawierzchni bitumicznej, brukowej i gruntowej na terenie Gminy Golina
Gmina Golina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00316746
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00316746/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-09 11:25
- Lokalizacja
- Golina, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0da15407-d623-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 6652733571
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00316746 z dnia 2024-05-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty bieżące dróg o nawierzchni bitumicznej, brukowej i gruntowej na terenie Gminy Golina
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Golina
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Golina
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-590
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 241 80 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: golina@golin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.golina.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty bieżące dróg o nawierzchni bitumicznej, brukowej i gruntowej na terenie Gminy Golina2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0da15407-d623-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000069/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty bieżące dróg o nawierzchni bitumicznej, brukowej i gruntowej na terenie gminy Golina
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00223665
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 poz. 1605).
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Golinie Sp. z o.o. (dalej ZGKiM), jest spółką utworzoną w celu wykonywania zadań własnych Gminy Golina (zamawiającego), w której zamawiający posiada 100% udziałów. ZGKiM realizuje ponad 90% zadań publicznych, powierzonych jej przez zamawiającego, a w spółce nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 448870,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi związane z remontami bieżącymi dróg gminnych, obejmujące:
1) Profilowanie podłoża dróg gminnych gruntowych za pomocą równiarki samojezdnej w ilości 50 000 m2. Prace związane m.in.:
- równaniem nawierzchni dróg gruntowych (usługa wykonywana maszyną oraz ręcznie),
- utwardzeniem dróg gruntowych poprzez nawiezienie tłucznia/destruktu.
2) Utwardzeniem nawiezionego tłucznia walcem wibracyjnym w ilości 30 000 m2.
3) Remont cząstkowy nawierzchni dróg bitumicznych / utwardzonych destruktem (uzupełnianie masą bitumiczną na gorąco) w ilości 1 000 m2.
Uzupełnienie ubytków - doraźnie wykonywane na wezwanie Zamawiającego wg zasady:
- uszkodzenia stanowiące zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu na drogach będą likwidowane w ciągu 12 godzin od czasu ich pisemnego lub telefonicznego zgłoszenia Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) Remont poboczy przy drogach gminnych w ilości 500 m2. Prace w zakresie:
- profilowanie poboczy o szerokości 0,5 m i grubości 8 cm
- zagęszczenie.
5) Dostawa kruszywa naturalnego łamanego frakcja 0-31,5 mm w ilości 1 000 ton.
6) Dostawa gruzu betonowego kruszonego/przekrusz betonowy frakcja 0-64 mm w ilości 1 000 ton.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Golinie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652963265
7.3.3) Ulica: Parkoa 5
7.3.4) Miejscowość: Golina
7.3.5) Kod pocztowy: 62-590
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 564410,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |