Świadczenie sług terapii integracji sensorycznej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach realizacji Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno- Rehabilitacyjno-Opiekuńczego
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00317017
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-09 12:22
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882238811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
8 przyznanych
Centrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
13 050 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
13 500 PLNKarolina KlepackaRumia, PL
13 500 PLNKatarzyna Malinowska-RezkGdynia, PL
12 750 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
13 200 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
13 350 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
12 900 PLNWeronika BłażekGdańsk, PL
13 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.