Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej z nadzorem autorskim dla zadania pn. „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej 8 budynków Izby Administracji Skarbowej w Lublinie”

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00318051
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-10 08:01
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7121067254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

5 przyznanych

ALBERT DRAGANLublin, PL
123 000 PLN
ALBERT DRAGANLublin, PL
121 093,5 PLN
ALBERT DRAGANLublin, PL
111 622,5 PLN
ALBERT DRAGANLublin, PL
123 000 PLN
ALBERT DRAGANLublin, PL
118 387,5 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.