Wykonanie drenażu budynków Zespołu Szkół Nr 5 w Płocku ul. Kutrzeby 2a – (...)usunięcie skutków zawilgocenia ścian piwnicy (...) oraz naprawa schodów zewnętrznych przy budynkach A, C i D.
GMINA - MIASTO PŁOCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00318168
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00318168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-10 08:39
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-379ebea0-e2a7-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 7743135712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00318168 z dnia 2024-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie drenażu budynków Zespołu Szkół Nr 5 w Płocku ul. Kutrzeby 2a – (...)usunięcie skutków zawilgocenia ścian piwnicy (...) oraz naprawa schodów zewnętrznych przy budynkach A, C i D.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9017781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie drenażu budynków Zespołu Szkół Nr 5 w Płocku ul. Kutrzeby 2a – (...)usunięcie skutków zawilgocenia ścian piwnicy (...) oraz naprawa schodów zewnętrznych przy budynkach A, C i D.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-379ebea0-e2a7-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00318168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065041/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Odwodnienie budynku Zespołu Szkół Nr 5.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00246872
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.32.2024.AG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zadania polegającego na wykonaniu drenażu wokół budynków Zespołu Szkół Nr 5 w Płocku – etap II i III, usunięcia skutków zawilgocenia ścian piwnicy – etap IV oraz naprawa schodów przy budynku A, C i D:
- etap II drenaż o długości 93,5 m obejmującego odcinki D6-D5-D3-D4
- etap III drenaż o długości 143,0 m obejmującego odcinki D3-D2-D1-Distn.1 oraz D25-D26-D27-D28
- etap IV usunięcie skutków zawilgocenia ścian piwnicy
- naprawa schodów przy budynku A, C i D
2. Lokalizacja budynku - Zespół Szkół Nr 5 przy ul. Kutrzeby 2a w Płocku składa się z czterech budynków oznaczonych na mapie literami „A”, „B”, „D” i „E” połączonych łącznikiem „C” i zlokalizowany jest na działce o nr ew. 2906/151, (obręb: 1- Podolszyce-Borowiczki), która stanowi własność Gminy Płock. Całość jest częściowo podpiwniczona. Teren należący do Zespołu Szkół Nr 5 jest ogrodzony i całkowicie zagospodarowany.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu| 2024-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |