Opracowanie audytów remontowych oraz dokumentacji projektowych dla wskazanych budynków administrowanych przez ZGM w Gorzowie Wlkp. w celu uzyskania z BGK premii w ramach MZG
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00318456
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-10 10:05
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5990112892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąDoradcze usługi inżynieryjne i budowlane
Wykonawcy
4 przyznane
EKOENERGIA Łukasz RojekMiędzyrzecz, PL
12 299,96 PLNEKOENERGIA Łukasz RojekMiędzyrzecz, PL
12 999,96 PLNEMILIA KRASZEWSKAPoznań, PL
15 990 PLNEKOENERGIA Łukasz RojekMiędzyrzecz, PL
12 299,96 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.