Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówka w gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
GMINA GARWOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00318827
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00318827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-10 11:42
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1759353-e12d-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 8262044712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00318827 z dnia 2024-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówka
w gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARWOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582256
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 16
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@garwolin-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.garwolin-gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://garwolin-gmina.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówkaw gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1759353-e12d-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00318827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001174/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówka w gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TIP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałówce - Michałówka 3, 08-400 Garwolin ul. Szkolna polegająca na:
1) Całkowitym remoncie wybranych pomieszczeń sanitarnych:
a) łazienek dla chłopców-szt.2
b) łazienek dla dziewcząt- szt.1,
c) łazienek personelu- szt.2
2) Częściowym remoncie wybranych pomieszczeń - malowanie:
a) pomieszczenia przebieralni przy sali gimnastycznej - szt.2
b) pomieszczenia klatek schodowych szt. 3 ( od poziomu piwnic do poziomu I piętra)
3) Remoncie instalacji kanalizacyjnej piwnic wraz z remontem ścian po wymianie w/w instalacji.
4) Wykonaniu nowego pomieszczenia magazynowego na parterze (wydzielonego z powierzchni korytarza parteru).
5) Wykonaniu nowej posadzki w pomieszczeniu sali lekcyjnej zlokalizowanej w poziomie piwnic z wykładziny PCV 42,33m2
6) Wyposażeniu wybranych pomieszczeń szkoły w klimatyzatory wg. usytuowania zaznaczonego na rzutach parteru i piętra.
7) Wykonaniu osłon okiennych, pomieszczenie sali informatycznej.
8) Wymianie oświetlenia- opraw korytarzowych na terenie szkoły w ilości szt.62 wraz z doprowadzeniem
instalacji elektrycznej do klimatyzatorów, rolet zewnętrznych i nowego pomieszczenia magazynowego.
9) wymiana stolarki okiennej
2. Modernizacja zagospodarowania terenu wokół budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałówce - Michałówka 3, 08-400 Garwolin ul. Szkolna, polegająca na:
1) modernizacji istniejącego i zakupie nowego wyposażenia terenu tj. zestawów zabawowych, zestawów sprawnościowych i małej architektury,
2) wykonaniu nawierzchni bezpiecznej pod urządzenia zabawowe,
3) wymianie istniejących i wykonaniu nowych nawierzchni utwardzonych – ciągów komunikacyjnych,
4) przebudowie fragmentu ogrodzenia terenu.
3. Modernizacja wybranych pomieszczeń Publicznego Przedszkola w Michałówce - Michałówka 3, 08-400 Garwolin ul. Szkolna polegająca na:
1) Całkowitym remoncie wybranych pomieszczeń sanitarnych: łazienek dla dzieci-szt.2.
2) Wymianie drzwi wewnętrznych.
3) Przebudowie i remoncie pomieszczeń gabinetu i zaplecza socjalnego, które zostaną połączone w jedno pomieszczenie.
4) Remoncie pomieszczenia sensorycznego - malowanie ścian + wykonanie rolet wewnętrznych i zewnętrznych.
5) Doposażeniu pomieszczenia sensorycznego w dodatkowe pomoce oraz szafki w zabudowie stojącej.
6) Wymianie orynnowania budynku.
4. Modernizacja zagospodarowania terenu wokół budynku Publicznego Przedszkola w Michałówce - Michałówka 3, 08-400 Garwolin ul. Szkolna, polegająca na:
1) modernizacji istniejącego i zakupie nowego wyposażeniu terenu tj. urządzenia zabawowe i mała architektura,
2) wykonaniu nawierzchni bezpiecznej pod urządzenia zabawowe,
3) wymianie nawierzchni utwardzonych dojazdów do zaplecza budynku.
5. Odwodnienie polegające na:
1) Modernizacji przyłącza wodociągowego i zmianie lokalizacji hydrantu.
2) Wykonaniu kanału deszczowego.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej oraz
w przedmiarze robót - Zmiana I stanowiący załącznik nr 9 do SWZ (na podstawie którego Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kosztorysu ofertowego uproszczonego i złożenie go wraz z ofertą).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.)SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6104663,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8861121,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |