Koszenie poboczy dróg, rowów oraz działek mienia gminnego na terenie Gminy Radymno
Gmina Radymno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00318922
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-10 12:03
- Lokalizacja
- Radymno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7922031544
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ogrodniczeUsługi w zakresie trawników
Wykonawcy
4 przyznane
VIA COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL
501,12 PLNKAMIL SIKORAChotyniec, PL
557 PLNVIA COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL
501,12 PLNSOBOLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPiaski, PL
48,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.