„Opracowanie audytu energetycznego i dokumentacji projektowo - kosztorysowej termomodernizacji dla 4 budynków zlokalizowanych w Wałbrzychu”
Gmina Wałbrzych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00319064
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-10 12:33
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8862584003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Wykonawcy
4 przyznane
JOANNA SZPINEKWałbrzych, PL
19 000 PLNJOANNA SZPINEKWałbrzych, PL
19 000 PLNJOANNA SZPINEKWałbrzych, PL
19 000 PLNJOANNA SZPINEKWałbrzych, PL
19 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.