Obsługa instalacji i urządzeń technologii basenu w obiektach administrowanych przez 35 WOG w latach 2024-2025
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00319258
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-10 13:16
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneChemikalia do uzdatniania wody
Wykonawcy
2 przyznane
MARIUSZ KOMAJDAGdynia, PL
295 052,4 PLNMARIUSZ KOMAJDAGdynia, PL
295 052,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.