Przebudowa ulicy Bukowej w Rabowicach, gmina Swarzędz
Gmina Swarzędz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00319402
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00319402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-10 13:45
- Lokalizacja
- Swarzędz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e3a8943-e51f-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 7773098737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie kanałów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00319402 z dnia 2024-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Bukowej w Rabowicach, gmina Swarzędz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Swarzędz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Swarzędz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@swarzedz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swarzedz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e3a8943-e51f-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ulicy Bukowej w Rabowicach, gmina Swarzędz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e3a8943-e51f-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00319402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRPZP.271-14/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ.
W zakres zamówienia wchodzą:Roboty drogowe, budowa kanalizacji deszczowej, budowy kanału technologicznego, wycinka drzew, wprowadzenie nowej stałej organizacji ruchu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45221244-4 - Roboty budowlane w zakresie kanałów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na realizację zamówienia zamierzał przeznaczyć środkiw wysokości 2300000,00 zł brutto. Wartość oferty najkorzystniejszej oraz z najniższą ceną wynosiła 2538779,89 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2538779,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4091318,30 PLN
| 2024-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |