HOTELARSKIE USŁUGI NOCLEGOWE
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00319685
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-10 14:52
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Hotelarskie usługi noclegowe
Wykonawcy
7 przyznanych
UPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
34 538,4 PLNEXPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
26 114,4 PLNEXPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
26 114,4 PLNEXPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
26 114,4 PLNEXPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
26 114,4 PLNEXPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
26 114,4 PLNEXPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
26 114,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.