Opracowanie projektu zagospodarowania terenu bazy Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie, ul. Bałtycka 20 oraz bazy Obwodu Drogowego Nr 3 w Biskupcu, ul. Przemysłowa 3, z podziałem na 2 części

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00320060
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-13 08:02
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

2 przyznane

BIURO EKSPERTÓW BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄIława, PL
115 620 PLN
BIURO EKSPERTÓW BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄIława, PL
115 620 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.