Dostawa chłodziarek laboratoryjnych, cieplarek oraz suszarek laboratoryjnych - WOFiTM/15/2024/TP
WOJSKOWY OŚRODEK FARMACJI I TECHNIKI MEDYCZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00320824
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-13 11:58
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5320015017
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Chłodziarki i zamrażarkiInkubatorySprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Chłodziarkozamrażarki
Wykonawcy
8 przyznanych
VWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
41 770,8 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
41 770,8 PLNMERAZET SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
98 311,44 PLNTOMASZ JANKOWSKIDobrzyń, PL
52 275 PLNTOMASZ JANKOWSKIDobrzyń, PL
56 580 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
36 880,32 PLNVWR INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
21 771 PLNWOJCIECH KACAWarszawa, PL
106 591,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.