Usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach wielosilnikowych klasy MEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota liniowego ATPL(A) (...). Znak sprawy IA1.283.22.2024.AG.

Politechnika Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00320831
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-13 11:59
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6310200736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznychUsługi szkół pilotażu

Wykonawcy

3 przyznane

Kazimierz Hankus prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Pirx Kazimierz HankusWadowice, PL
38 000 PLN
Eugeniuszem Piechoczkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą PIECHOCZEK EUGENIUSZ „AIRCONTACT”Pawłowice, PL
19 000 PLN
Wojciech WszołekKraków, PL
19 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.