Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury społeczno- kulturalnej poprzez zagospodarowanie placu pomiędzy budynkami Pow. Bibl. Publ. a budynkiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie”

Powiat Kępiński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00322199
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00322199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-14 09:19
Lokalizacja
Kępno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1644083e-fb1b-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
6192019753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie parkingów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00322199 z dnia 2024-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury społeczno- kulturalnej poprzez zagospodarowanie placu pomiędzy budynkami Pow. Bibl. Publ. a budynkiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kępiński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854671

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Kępno

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-600

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 0627828900

1.5.8.) Numer faksu: 0627828901

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkepno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkepno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatkepno oraz bip.powiatkepno.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury społeczno- kulturalnej poprzez zagospodarowanie placu pomiędzy budynkami Pow. Bibl. Publ. a budynkiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1644083e-fb1b-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00322199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031118/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury społeczno-kulturalnej poprzez zagospodarowanie placu pomiędzy budynkami Powiatowej Biblioteki Publicznej a budynkiem Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

dofinansowanego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie wdrażania operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00285577

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AB.272.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury społeczno- kulturalnej poprzez zagospodarowanie placu pomiędzy budynkami Powiatowej Biblioteki Publicznej a budynkiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie”.
Zakres zadania obejmuje zagospodarowanie placu stanowiącego ogólnodostępną przestrzeń publiczną zlokalizowaną pomiędzy budynkami Powiatowej Biblioteki Publicznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ulicy Sienkiewicza w Kępnie.
W zakres zadania wchodzą:
- roboty rozbiórkowe,
- prace ziemne obejmujące wykonanie podbudowy a następnie ułożenie granitowej nawierzchni,
- odwodnienie placu,
- odnowienie ogrodzenia,
- nasadzenia roślin,
- elementy małej architektury: ławki parkowe, ławki czytelnicze solarne, drewniane pergole, ścianki wystawowe, kosze na śmieci, stojaki na rowery
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony w załącznikach do SWZ:
1) Projekt remontu dziedzińca, inwentaryzacja dziedzińca, wytyczne remontu dziedzińca( załącznik Nr 10 do SWZ
2) Przedmiary robót, będące załącznikiem do SWZ stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 11do SWZ),
3)Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 9 do SWZ)
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
a) zawiadomienie o zakończeniu robót (zgłoszenia gotowości do odbioru końcowego)
4. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
a) dokonanie odbiorów branżowych (jeżeli jest wymagane odrębnymi przepisami)
b) obecnie na terenie objętym remontem prowadzone są roboty termomodernizacyjne( widoczne za zdjęciach)informacja zawarta w wytycznych remontu dziedzińca.
c) usuniecie drzew i krzewów zgodnie z wnioskiem o wydanie zezwolenia na usuniecie drzew lub krzewów
5. Do obowiązków wykonawcy należy także:
powołanie kierownika robót z uprawnieniami budowlanymi.
6. Wykonawca jest zobowiązany do przygotowania i dostarczenia Zamawiającemu przed podpisaniem umowy kosztorysu ofertowego, sporządzonego w oparciu o przedmiar robót stanowiący Załącznik Nr 11 do SWZ. Załączony do SWZ przedmiar robót ma charakter pomocniczy, przy opracowaniu kosztorysu ofertowego obejmującego przedmiot zamówienia należy uwzględnić dane wynikające z analizy projektu remontu dziedzińca, inwentaryzacja dziedzińca, wytyczne remontu dziedzińca ,przedmiaru robót oraz wnioski wynikające z analizy lokalnej w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu została złożona jedna oferta. Cena, jaką zaproponował Wykonawca za realizację zadania, przewyższała kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia środków finansowych w budżecie Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt. 3 ww. ustawy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354240,00 PLN

2024-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane