Zakup i dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego - zgodnie z częściami
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00322245
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-14 09:32
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542770064
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
4 przyznane
TOYOTA & LEXUS CENTRUM WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
195 755 PLNWARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
170 970 PLNWARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
170 970 PLNWARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
170 970 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.