Wymiana stolarki drzwiowej w Szkole Podstawowej w Osinie

GMINA OSINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00322617
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00322617/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-14 11:23
Lokalizacja
Osina, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c999a7e-fe3e-11ee-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
8561407482
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00322617 z dnia 2024-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki drzwiowej w Szkole Podstawowej w Osinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 62

1.5.2.) Miejscowość: Osina

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-221

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913910390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@osina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.osina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://osina.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki drzwiowej w Szkole Podstawowej w Osinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c999a7e-fe3e-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00322617

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00293975

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki drzwiowej w Szkole Podstawowej w Osinie. Zakres prac obejmuje wymianę starych wyeksploatowanych drzwi wewnętrznych, na nowe spełniające wymagania wynikające z aktualnie obowiązujących przepisów. Projekt obejmuje poszerzenia istniejących otworów drzwiowych w ścianach nośnych i działowych w poziomie kondygnacji parteru i piętra budynku oraz wykonanie nadproży stalowych nad nowymi otworami. Ponadto zakres prac obejmuje wykonanie obróbek murarskich w postaci tynków, gładzi i pomalowania opaski wokół zamontowanej nowej stolarki drzwiowej. Łącznie do wymiany przewidziano 40 sztuk stolarki drzwiowej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do SPECYFIKACJI WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła w wyznaczonym terminie składania ofert żadna oferta Wykonawcy
2024-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane