Przebudowa drogi gminnej nr 109253E w zakresie remontu jezdni oraz budowy chodnika
GMINA SULMIERZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00322946
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00322946/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-14 12:37
- Lokalizacja
- Sulmierzyce, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd2680ae-ec2b-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 5080018848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00322946 z dnia 2024-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 109253E w zakresie remontu jezdni oraz budowy chodnika
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SULMIERZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648184
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Urzędowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Sulmierzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-338
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@sulmierzyce.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sulmierzyce.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9066901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 109253E w zakresie remontu jezdni oraz budowy chodnika2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd2680ae-ec2b-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00322946
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079105/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej nr 109253E w zakresie remontu jezdni oraz budowy chodnika (ul. Zamolska)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00264039
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 109253E o długości 953,52m w zakresie remontu jezdni oraz budowy drogi dla pieszych o długości 233m położonych na działkach nr ewid. 1223, 462 obręb Sulmierzyce oraz nr ewid. 94 obręb Dąbrowa, a w szczególności:
1) Wykonanie konstrukcji jezdni w ramach remontu drogi gminnej.
2) Wykonanie przebudowy drogi w zakresie budowy drogi dla pieszych.
3) W miejscach gdzie krawędzie jezdni uległy zniszczeniu, remont będzie polegał na ich odtworzeniu. W tym celu przewiduje się miejscową rozbiórkę istniejących krawędzi jezdni i wykonanie ich remontu. Dokładna lokalizacja remontu krawędzi jedni wg wskazań Zamawiającego, po uprzednim dokonaniu frezowania korekcyjnego i oczyszczenia krawędzi jezdni.
4) Wykonanie pobocza. Przed wykonaniem warstwy z kruszywa należy dokonać ścięcia istniejącego pobocza z nadaniem (odtworzeniem) odpowiedniego spadku poprzecznego. Teren za poboczem należy zahumusować i obsiać trawą.
5) Wykonanie regulacji wszystkich istniejących zjazdów po wymianie krawężników oraz regulację nawierzchni chodnika bezpośrednio przyległego do krawężnika.
6) Wykonanie remontu obramowania drogi dla pieszych od strony jezdni krawężnikiem betonowym,
7) Wykonanie odtworzenia oznakowania grubowarstwowego strukturalnego (linia P7c) dł. 423m,
8) Wykonanie odtworzenia przejścia dla pieszych strukturalnego chemoutwardzalnego grubowarstwowego (P-10). Istniejące oznakowanie poziome i pionowe nie ulegnie zmianie. Progi zwalniające w ilości 3 szt. należy zdemontować na czas remontu na-wierzchni i ponownie zamontować po zakończeniu prac.
2.Wykonawca udzieli na wykonany przedmiot zamówienia 5 – letniej gwarancji. Okres gwarancji równy okresowi rękojmi.
3. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ oraz dokumentacji projektowej
dostępnej na stronie https://platformazakupowa.pl/transakcja/906690
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1249004,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1599999,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1249004,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Larix" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751839378
7.3.3) Ulica: ul. Klonowa 11
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1249004,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |