Remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont elewacji oraz wymianę i/lub konserwację zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej

GMINA NEKLA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00323111
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00323111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-14 13:10
Lokalizacja
Nekla, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16d11b0d-061f-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
Identyfikator
7891721548
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okien

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00323111 z dnia 2024-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont elewacji oraz wymianę i/lub konserwację zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NEKLA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258098

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Nekla

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-330

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 614373197

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kamel@gminanekla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nekla.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16d11b0d-061f-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont elewacji oraz wymianę i/lub konserwację zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16d11b0d-061f-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00323111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057476/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont elewacji oraz wymianę i/lub konserwację zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej – Polski Ład Zabytki oraz Polski Ład Zabytki 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306521

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZ.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 771923,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont elewacji oraz wymianę i/lub konserwację stolarki okiennej i drzwiowej zlokalizowanego w Nekli przy ul. Poznańskiej 33 na działce o nr ewid. 273.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 15 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 29.04.2024 r. ogłoszono postępowanie o udzieleniu zamówienia publicznego w przedmiotowym zakresie. Termin składania ofert wyznaczono na dzień 14.05.2024 r. Do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta, w związku z czym postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane