Pielęgnacja pasów przeciwpożarowych i wałów przeciwpożarowych na terenach wojskowych administrowanych przez 25. WOG w podziale na sześć części
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00323196
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-14 13:26
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5423224755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
Wykonawcy
6 przyznanych
PAWEŁ MAKALŁyski, PL
25 915,68 PLNPAWEŁ MAKALŁyski, PL
84 240 PLNPIOTR KOZŁOWSKIHajnówka, PL
94 889 PLNPAWEŁ MAKALŁyski, PL
13 986 PLNPAWEŁ MAKALŁyski, PL
13 986 PLNPAWEŁ MAKALŁyski, PL
13 986 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.