Utrzymanie, naprawa i równanie dróg gruntowych.

Miasto Żyrardów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00323803
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00323803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-14 15:53
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd1618b9-dcb6-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
8381464722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MIECZYSŁAW MALINOWSKIMilanówek, PL · lot 0
890 544,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00323803 z dnia 2024-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie, naprawa i równanie dróg gruntowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Żyrardów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II nr 1

1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 468581554

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zyrardow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zyrardow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zyrardow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie, naprawa i równanie dróg gruntowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd1618b9-dcb6-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00323803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026350/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Utrzymanie, naprawa i równanie dróg gruntowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241840

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.11.2024.PS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1104523,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac na drogach gminnych
o nawierzchni gruntowej i ulepszonej Miasta Żyrardowa polegających na:
1)wykonaniu napraw nawierzchni tłuczniowych,
2)wykonaniu równania dróg gruntowych z nadaniem im prawidłowego profilu poprzecznego i podłużnego, usunięciu nierówności i zapewnieniu właściwego odwodnienia, zagęszczeniu i wałowaniu dróg w odpowiednich warunkach atmosferycznych, gwarantujących zachowanie uzyskanych parametrów po wykonaniu robót,
3)dowiezieniu materiału ulepszającego tj. mieszanki tłuczniowej, w celu wbudowania go w miejsca, w których jest jego niedobór oraz w miejscach wskazanych przez Zamawiającego,
4)ulepszeniu nawierzchni dróg tłuczniowych i gruntowych materiałem ulepszającym,
5)wykonaniu napraw cząstkowych nawierzchni tłuczniowych,
6)wykonaniu nawierzchni z tłucznia, destruktu lub z kamienia naturalnego,
7)usunięciu korzeni z powierzchni drogi oraz uprzątnięcie terenu.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zwana dalej STWiORB, Przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 890544,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 890544,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 890544,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: W.Z.B.U. „POLMAXBAU” Mieczysław Malinowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5290014319

7.3.3) Ulica: ul. Przeskok 10

7.3.4) Miejscowość: Milanówek

7.3.5) Kod pocztowy: 05-822

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 890544,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane