Wykonanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) dla montażu instalacji fotowoltaicznej: 1) Część I - bud. nr 3 Rozewie 2) Część II - bud. nr 35 Gdynia 3) Część III - bud. nr 7 Siemirowice
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00324273
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-15 09:39
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5860008452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne i podobne
Wykonawcy
3 przyznane
SŁAWOMIR KUCHARSKIKlobudy, PL
23 247 PLNSŁAWOMIR KUCHARSKIKlobudy, PL
23 247 PLNSŁAWOMIR KUCHARSKIKlobudy, PL
23 247 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.