„Dostosowanie budynku warsztatów szkolnych w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach do aktualnych wymagań przeciwpożarowych”
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W KOLUSZKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00324359
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00324359/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-15 10:01
- Lokalizacja
- Koluszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bc4d797-e77a-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 7731193431
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00324359 z dnia 2024-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostosowanie budynku warsztatów szkolnych w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach do aktualnych wymagań przeciwpożarowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W KOLUSZKACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000179973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wigury 2
1.5.2.) Miejscowość: Koluszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 44 7141702
1.5.8.) Numer faksu: 44 7141702
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp.koluszki@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsp1koluszki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0bc4d797-e77a-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostosowanie budynku warsztatów szkolnych w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach do aktualnych wymagań przeciwpożarowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bc4d797-e77a-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324359
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00231396/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie budynku warsztatów szkolnych w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach do aktualnych wymagań przeciwpożarowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 253587,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zadania jest dostosowanie do warunków ochrony przeciwpożarowej istniejącego budynku warsztatów szkolnych w Zespole Szkół Nr1 w Koluszkach przy ulicy Wigury 2 .
2. Zakres prac obejmuje:
1) roboty budowlane wewnętrzne (etap I robót budowlanych)dostosowujące istniejący budynek warsztatów szkolnych o pow. 2648,60 m2 do obowiązujących warunków ochrony przeciwpożarowej. Roboty polegać będą na podziale poziomej drogi ewakuacji /korytarza/ drzwiami dymoszczelnymi na odcinki o długości do 50m; wymianie drzwi do pomieszczeń, w których może przebywać ponad 6 osób na min 0,9x2m w świetle przejścia; wymianie drzwi wejścia głównego na minimum (0,9+0,3)x2m w świetle przejścia;
2) budowę wewnętrznej instalacji hydrantowej wraz z rozdziałem na wodę bytową i pożarową,
3) przebudowę układów wodomierzowych w budynku głównym Zespołu Szkół nr1;
4) wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego oraz instalacji Przeciwpożarowego Wyłącznika Prądu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45343200-5 - Instalowanie sprzętu gaśniczego
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ponieważ cena oferty znacznie przewyższa posiadane przez Zamawiającego środki Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do wartości oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 479980,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 479980,00 PLN
| 2024-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |