PRZETWORZENIE POWIATOWEGO ZASOBU GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO DO POSTACI CYFROWEJ, W CELU UTWORZENIA BAZ DANYCH GESUT I BDOT500
Powiat Kolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00324551
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-15 10:58
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6662059662
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pomiaroweUsługi sporządzania map
Wykonawcy
7 przyznanych
ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 980 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 980 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
24 960 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
26 220 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
35 880 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 300 PLNZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
57 880 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.