Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczniów Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie
POWIAT JAWORSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00324638
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-15 11:19
- Lokalizacja
- Jawor, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6951525969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
5 przyznanych
DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO ODDZIAŁ I WE WROCŁAWIUWrocław, PL
27 000 PLNAMPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupia, PL
24 750 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
7920 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
17 900 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
18 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.