Remont części garażowej budynku Ambasady obejmujący remont stropodachu, pomieszczeń garażowych, elewacji wraz z wymianą bram garażowych
AMBASADA RP W KIJOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00324845
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00324845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-15 12:03
- Lokalizacja
- KIJÓW, UA
- Kraj zamawiającego
- UA
- ID przetargu
- ocds-148610-2cb54a48-128a-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 553509450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00324845 z dnia 2024-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części garażowej budynku Ambasady obejmujący remont stropodachu, pomieszczeń garażowych, elewacji wraz z wymianą bram garażowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMBASADA RP W KIJOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 553509450
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaroslaviv Val 12
1.5.2.) Miejscowość: KIJÓW
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-054
1.5.5.) Kraj: Ukraina
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kijow.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ukraina
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części garażowej budynku Ambasady obejmujący remont stropodachu, pomieszczeń garażowych, elewacji wraz z wymianą bram garażowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cb54a48-128a-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
5 538 000 euro dla robót budowlanych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 380423,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje wymianę:
- stropodachu w tym: demontaż uszkodzonych warstw izolacji przeciwwodnej, okładzin z płytek, papy oraz wykonanie: wylewki cementowo-piaskowej razem z wyrównaniem (grubość do 90 mm), hydroizolacji "guma w płynie" Hyperdesmo (formującym membranę), ułożenie płytek na tarasie;
- zdjęcie i zamontowanie nowej instalacji rynnowej oraz balustrady tarasu, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- remontu ścian i sufitów pomieszczeń garażowych (pogruntowanie, otynkowanie i malowanie ścian i sufitów) wraz z wylaniem posadzki betonowej z zagęszczeniem i środkiem formującym membranę;
- wymiana bram garażowych w ilości i wielkości obecnie zamontowanych wraz z automatyką (łącznie 5 szt., w tym: 2670 x 2150mm – 2 szt.; 5620x2070mm – 1 szt., 2750 x 2130mm – 1 szt., 2390 x 2080mm- 1 szt., roleta 2950 x 2280 mm- 1 szt.);
- remont elewacji części garażowej
- wymiana instalacji elektrycznej w pomieszczenia garażowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3870163,40 UAH
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3870163,40 UAH
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3870163,40 UAH
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIKOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 21637291
7.3.3) Ulica: ul. Protasiv Jar 8/129
7.3.4) Miejscowość: Kijów
7.3.5) Kod pocztowy: 03038
7.3.7.) Kraj: Ukraina
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3870163,40 UAH
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-31| 2024-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |