„Rozbudowa systemu nawadniania w szkółce leśnej w Jarocinie”

LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO JAROCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00324866
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00324866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-15 12:09
Lokalizacja
Jarocin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bda6f300-be9a-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
6170003319
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00324866 z dnia 2024-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa systemu nawadniania w szkółce leśnej w Jarocinie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO JAROCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250027749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 43

1.5.2.) Miejscowość: Jarocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jarocin@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jarocin.poznan.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bda6f300-be9a-11ee-9897-f6855eb846c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa systemu nawadniania w szkółce leśnej w Jarocinie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bda6f300-be9a-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074364/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa systemu nawadniania w szkółce leśnej w Jarocinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.1.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest wyposażenie szkółki kontenerowej w trzy stalowe zbiorniki do gromadzenia wody technologicznej w ramach rozbudowy systemu nawadniania. Dotychczasowe zbiorniki o łącznej pojemności 1625 m³ w okresach intensywnej i długotrwałej suszy nie wystarczają na prowadzenie optymalnego nawadniania upraw.
Celem inwestycji jest powiększenie objętości zbiorników do gromadzenia wody o 2169m³, magazynowanie wody w okresach deszczowych i stworzenie większego zapasu na okresy suszy, optymalizacja nawadniania i zwiększenie bezpieczeństwa upraw.

Gwarancja podstawowa: 60 miesięcy
Gwarancja CAŁKOWITA: (kryterium oceny ofert): 84 miesiące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wobec odrzucenia wszystkich ofert w postępowaniu, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 unieważnia postępowanie.
2024-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane