Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, obejmujących wykonanie łazienek i zmianę sposobu ogrzewania w 10 komunalnych lokalach mieszkalnych w Szczecinie z podziałem na 2 części
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00324925
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-15 12:21
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8513163987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
2 przyznane
ADRIAN DRZEWUCKISzczecin, PL
35 362,5 PLNADRIAN DRZEWUCKISzczecin, PL
35 362,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.