„Budowa drogi gminnej na odcinku I - w km od 0+007 do km 0+082, na odcinku II - w km od 0+017,90 do km 0+465, na odcinku III- w km od 0+000 do km 0+123,70 w miejscowości Miechów,gmina Miechów”.

Gmina Miechów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00325052
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00325052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-15 12:49
Lokalizacja
Miechów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9baae061-ec36-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
6590003697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ MOLONGSzczepanowice, PL · lot 0
2 764 458,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00325052 z dnia 2024-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej na odcinku I - w km od 0+007 do km 0+082, na odcinku II - w km od 0+017,90 do km 0+465, na odcinku III- w km od 0+000 do km 0+123,70 w miejscowości Miechów,gmina Miechów”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miechów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000523940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 25

1.5.2.) Miejscowość: Miechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@miechow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miechow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/miechow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi gminnej na odcinku I - w km od 0+007 do km 0+082, na odcinku II - w km od 0+017,90 do km 0+465, na odcinku III- w km od 0+000 do km 0+123,70 w miejscowości Miechów,gmina Miechów”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9baae061-ec36-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019327/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi gminnej na odcinku I - w km od 0+007 do km 0+082, na odcinku II- w km od 0+017,9 do km 0+465, na odcinku III- w km od 0+000 do km 0+123,70 w miejscowości Miechów, Gmina Miechów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00264281

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2533203,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych związanych z budową drogi gminnej na odcinku I - w km od 0+007 do km 0+082, na odcinku II - w km od 0+017,90 do km 0+465, na odcinku III - w km od 0+000 do km 0+123,70 w miejscowości Miechów, gmina Miechów”.
Zadanie jest dofinansowane z RZĄDOWEGO FUNDUSZU ROZWOJU DRÓG.

II. Zakres robót obejmuje budowę drogi gminnej o długości 0,646 km o nawierzchni asfaltowej z poboczami, budowę chodnika o nawierzchni z kostki betonowej o długości 0,488 km, budowę odwodnienia drogi (kanalizacji deszczowej o długości 0,610 km), wykonanie oznakowania drogi, ewentualne usuniecie kolizji / wykonanie zabezpieczeń istniejącego uzbrojenia terenu, uzyskanie niezbędnych protokołów / dokumentów koniecznych do zakończenia budowy i dokonanie zgłoszenia zakończenia budowy drogi w PINB wraz z uzyskaniem zaświadczenia, że Organ nie wniósł sprzeciwu do dokonanego zakończenia budowy, w oparciu o udzielone przez Zamawiającego pełnomocnictwo.

III. Ponadto, Wykonawca zobowiązany jest do:
- zapewnienia w czasie realizacji robót na własny koszt obsługi geodezyjnej oraz wykonania i przekazania Zamawiającemu geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zadania (należy uwzględnić w kosztach ogólnych zadania);
- sporządzenia, zatwierdzenia i wdrożenia na własny koszt stosownego projektu czasowej organizacji ruchu w celu prowadzenia robót budowlanych (należy uwzględnić w kosztach ogólnych zadania);
- skoordynowania robót z wykonawcami ewentualnej przebudowy istniejących sieci energetycznych, teletechnicznych, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w pasie drogowym;
- zamontowania tablicy informacyjnej, przekazanej przez Zamawiającego, w ramach realizacji projektu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (treść tablicy zgodna ze wzorem regulaminu projektu).

- Wykonawca robót jest zobowiązany do takiego opracowania, zatwierdzenia i zorganizowania projektu czasowej organizacji ruchu w czasie wykonywania robót, żeby zagwarantować dojazd i dojście mieszkańcom do budynków znajdujących się przy budowanej drodze, służbom ratunkowym oraz pojazdom odbierającym odpady komunalne. Projekt czasowej organizacji ruchu musi uzyskać akceptację Zamawiającego.
O wszelkich utrudnieniach dla osób trzecich, które będą występować w trakcie realizacji robót, Wykonawca będzie informował/zawiadamiał na bieżąco w sposób zwyczajowo przyjęty.
V. Szczegółowy zakres prac wynika z załącznika nr 7 (OPZ) do SWZ, na który składa się również przedmiar robót, projekt techniczny, STWIORB oraz wzoru umowy na wykonanie prac – załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2764458,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4280876,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2764458,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. MOL-BUD DARIUSZ MOLONG

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591400851

7.3.3) Ulica: SZCZEPANOWICE

7.3.4) Miejscowość: MIECHÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 32-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2764458,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane