Świadczenie usług nadzoru autorskiego dla inwestycji drogowych realizowanych przez Zarząd Inwestycji Miejskich – 4 części

Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00325170
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-15 13:11
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7252132934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

4 przyznane

CERTUSVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
92 496 PLN
CERTUSVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
46 248 PLN
CERTUSVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
46 248 PLN
CERTUSVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
46 248 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.